Brodniccy kryminalni zatrzymali 18-letniego brodniczanina, przy którym znaleźli blisko 100 g marihuany. W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania, na posesji policjanci ujawnili ponadto dwa krzaki konopi oraz 9 łodyg suszu. Mieszkaniec Brodnicy usłyszał zarzut posiadania oraz uprawy marihuany, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Brodniccy policjanci, podejrzewając, że mieszkaniec Brodnicy może posiadać narkotyki, zatrzymali go w miniony wtorek (12.09.17) w autobusie, kiedy wracał ze stolicy. Policjanci znaleźli przy 18-latku plastikowy pojemnik wypełniony suszem roślinnym. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana o wadze blisko 100 g. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy, a policjanci pojechali przeszukać jego miejsce zamieszkania.

Na terenie posesji, gdzie mieszkał młody brodniczanin, funkcjonariusze ujawnili rosnące w ogrodzie dwa krzaki oraz 9 sztuk suszonych łodyg. 18-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i uprawy konopi, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: kujawsko-pomorska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię