Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary ponad 2 lat pozbawienia wolności za włamania. Mieszkaniec Bolesławca ukrywał się w skrytce wykutej za szafką kuchenną. Funkcjonariusze odkryli tajemne miejsce przestępcy i przetransportowali do zakładu karnego, gdzie od pewnego czasu powinien przebywać.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali poszukiwanego 29-latka. Mężczyzna był przekonany, że wymyślił plan doskonały tworząc kryjówkę w swoim mieszkaniu, która była zasłonięta meblami kuchennymi i przedmiotami codziennego użytku. W ścianie wykuł wnękę, do której chował się gdy w pobliżu jego miejsca zamieszkania pojawiali się policjanci. Doświadczeni funkcjonariusze szczegółowo sprawdzili miejsce zamieszkania poszukiwanego i odkryli jego kryjówkę.

Zabawa w chowanego skończyła się dla mieszkańca Bolesławca zatrzymaniem i pobytem w zakładzie karnym przez najbliższe co najmniej 2 lata i 4 miesiące. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w związku z popełnionymi kradzieżami z włamaniem. Dodatkowo 29-latek jest podejrzewany również o kradzieże katalizatorów, dlatego jego pobyt w więzieniu może się wydłużyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię