Instagram iamdominicdangelica

Dominic D’Angelica wyrzucony z Top Model tuż przed finałem kolejnej edycji programu. Okazuje się, że w przeszłości mężczyzna miał problemy z prawem.

W ostatnim czasie zaczęły pojawiać się doniesienia prasowe dotyczące przeszłości modela. Zanim zrobił on karierę w polskiej telewizji, miał popaść w konflikt z prawem. Operation Care, instytucja zajmująca się pomocą ofiarom przemocy i wykorzystywania, poinformowała, że jest on ujęty w amerykańskim rejestrze przestępców seksualnych w następstwie czynu wobec osoby nieletniej.

Finał Top Model nie dla Dominica D’Angelica

Producent programu, Grupa TVN należąca do amerykańskiego Discovery, postanowiła zareagować szybko i zdecydowanie. Dominic został wyrzucony z programu.

„W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje” – napisano w opublikowanym oświadczeniu.

Przeszłość Dominica D’Angelica

Z informacji, do których dotarły media, że wynika, że w 2011 roku Dominic D’Angelica otrzymał wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za seks z osobą nieletnią. Miał także otrzymać zakaz spożywania alkoholu i przebywania z nieletnimi. Na koncie ma mieć też inne konflikty z prawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię