Dwie osoby zginęły, a jedna został ranna w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Święte, pow. świecki, na drodze krajowej nr 91. Toyota yaris zderzyła się czołowo z TIR-em. Okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

Wczoraj (8.01.18) około 17.20 w miejscowości Święte, na drodze krajowej nr 91 w powiecie świeckim kierujący toyotą yaris, 18-letni kursant nauki jazdy, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnej strony ciężarowym MAN-em z naczepą.

W wyniku zdarzenia na miejscu zginęło dwóch mężczyzn jadących osobowym autem, 18 i 34-letni kursanci, 42-letni instruktor z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący TIR-em nie odniósł obrażeń, był trzeźwy.

Mundurowi na miejscu zabezpieczyli ślady, zebrali relacje świadków. Droga przez kilka godzin była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy. Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię