Policjanci z Łomianek przedstawili kasjerce jednego ze sklepów na terenie gminy zarzut oszustwa. Jak wynika ze zgromadzonego materiału dowodowego, kobieta od kilku miesięcy wypłacała sobie ze sklepowej kasy „wygrane” w kolekturze, których w rzeczywistości nie było. Tym sposobem „wzbogaciła się” o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Gdy tylko dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu oszustwa w jednej z placówek handlowych na terenie gminu, na miejsce skierował dzielnicowego wraz z policjantem z zespołu kryminalnego. Funkcjonariusze ustalili wstępne okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa i zatrzymali kasjerkę.

Jak wynika ze zgromadzonego materiału dowodowego, kobieta od kilku miesięcy wypłacała sobie ze sklepowej kasy „wygrane” w kolekturze, których w rzeczywistości nie było. Tym sposobem „wzbogaciła się” o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policjanci przedstawili 36-latce zarzut oszustwa. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa dla Warszawy-Żoliborza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię