Policjanci z wydziału kryminalnego ze starobabickiej komendy zatrzymali w Łomiankach mężczyznę, który posiadał znaczną ilość substancji psychotropowych. Łączna waga zabezpieczonego narkotyku wyniosła blisko 70 gramów. 41-latek trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz kierowania pod wpływem środka odurzającego za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Policjanci z wydziału kryminalnego ze starobabickiej komendy uzyskali informację, że kierujący pojazdem marki BMW może przewozić środki odurzające. Funkcjonariusze zatrzymali ten pojazd do kontroli na terenie gminy Łomianki. Kierujący 41-letni obywatel Egiptu próbował uniemożliwić funkcjonariuszom sprawdzenie pojazdu stawiając bierny i czynny opór. Chwilę później było wiadomo co było przyczyną takiego zachowania kierującego. W pojeździe policjanci znaleźli blisko 70 gramów suszu roślinnego.

Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Badanie urządzeniem służącym do wykrywania narkotyków w ślinie wykazało, że 41-latek prowadził pojazd pod wpływem narkotyku. Od kierującego pobrano krew do badań.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Usłyszał on zarzuty posiadania znacznej ilości marihuany oraz kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię