Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 21–letnią mieszkankę Ostrowca Św. podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kobieta posiadała przy sobie ponad 50 gramów amfetaminy oraz blisko 3 gramy marihuany. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór ostrowieccy kryminalni na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali do kontroli samochód marki Audi, którym poruszały się dwie kobiety. Policjanci od jakiegoś czasu mieli podejrzenia, że samochodem tym mogą być przewożone narkotyki. W trakcie kontroli przy jednej z kobiet oraz we wnętrzu samochodu policjanci ujawnili zawiniątka z białym proszkiem oraz jedno zawiniątko z suszem roślinnym, które to po wstępnych badaniach zidentyfikowano jako amfetamina o łącznej wadze 53 gramy oraz marihuana o wadze blisko 3 gramów oraz wagę elektroniczną. Zabezpieczone substancje trafią teraz do policyjnego laboratorium.

Zatrzymanej 21-latce za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Źródło: świętokrzyska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię