archiwum

39-latek powiadomił telefonicznie dyżurnego o tym, że po kłótni ze znajomą, zamknęła go ona w mieszkaniu wbrew jego woli i nie pozwala mu wyjść. Na miejscu interwencji policjanci ustalili, że zgłaszający na stałe przebywający za granicą, od blisko roku poszukiwany przez krakowski sąd. Mężczyzna został zatrzymany, trafił już do zakładu karnego.

W niedzielę, 2 stycznia, w godzinach wieczornych, dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie Strzelec Opolskich mężczyzna został zamknięty w jednym z mieszkań wbrew jego woli. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pokłócił się on ze swoją znajomą, która zamknęła się z nim w mieszkaniu, chowając przed nim klucze i uniemożliwiając wyjście.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce wylegitymowali uczestników interwencji. Na podstawie policyjnych systemów informacyjnych ustalono, że 39-letni zgłaszający to mieszkaniec Austrii, który od blisko roku poszukiwany był przez krakowski sąd. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię