Lubańscy policjanci w trakcie służby patrolowej miasta Lubania odzyskali auto skradzione na terenie Niemiec. Wartość pojazdu oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 200 tysięcy złotych. Pojazd hyundai kona posiadał polskie tablice rejestracyjne przypisane do samochodu… hyundai kona. Zabezpieczony pojazd został już przekazany właścicielowi.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego lubańskiej komendy w trakcie pełnionej służby na terenie miasta Lubania uzyskali informację, z której wynikało, że na parkingu osiedlowym zaparkowany jest pojazd, który najprawdopodobniej pochodzi z kradzieży. Po udaniu się na miejsce okazało się, że pojazd marki hyundai kona posiada polskie tablice rejestracyjne przypisane do tego samego modelu samochodu. Jednak po dokładnym sprawdzeniu auta w policyjnej bazie danych okazało się, że zostało on tego samego dnia skradziony z terenu Niemiec. Wartość odzyskanego pojazdu oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 200 tysięcy złotych.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy w tym ustalają, w jakich okolicznościach skradziony samochód trafił do Polski, a także kto jest odpowiedzialny za jego kradzież.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię