Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazała się 33-letnia mieszkanka Lubartowa (województwo lubelskie). Będąca w zaawansowanej ciąży kobieta urządziła sobie libację alkoholową, pozostawiając bez opieki dwójkę dzieci.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem. Na osiedlowym placu zabaw bawiła się dwójka dzieci 33-latki: 11-letnia dziewczyna i 4-letni chłopiec. W pewnym momencie dziewczyna upadła na ziemię, doznając bolesnych obrażeń. Na miejsce wezwano pogotowie.

Gdy ratownicy udzielali pomocy poszkodowanej, na miejscu zjawiła się 33-letnia matka dziecka. Widząc że, będąca w zaawansowanej ciąży kobieta jest kompletnie zamroczona alkoholem, załoga pogotowia wezwała na miejsce patrol policji.

Przybyli na miejsce mundurowi przebadali kobietę alkomatem. Okazało się, że 33-latka ma trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzieci nieodpowiedzialnej matki trafiły do szpitala, zaś pijaną zajęła się jej siostra. Kobieta odpowie za narażenie dzieci na utratę życia i zdrowia. Grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię