Policjanci poszukują sprawców podpalenia towaru w jednym z dyskontów w Lublinie. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Widać na nagraniu dwóch młodych mężczyzn stojących przy jednej z półek, chwilę później, kiedy odchodzą pojawia się tam ogień. Straty oszacowane zostały na kwotę 130 tys. zł. Wszelkiej informacje można przekazywać dzwoniąc na numer 997 bądź bezpośrednio do dyżurnego III Komisariatu Policji tel. 535- 58-00.

W miniony piątek w jednym z dyskontów przy ul. Woronieckiego w Lublinie doszło do pożaru. Przed godz.20: 00 w sklepie było jeszcze sporo klientów. To oni zauważyli ogień, a jeden z robiących zakupy mężczyzn chwycił gaśnicę by  ugasić zarzewie ognia. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Straty materialne dotyczące zniszczenia towaru i wyposażenia sklepu oszacowane zostały na kwotę 130 tys. zł.

Policjanci z III komisariatu zabezpieczyli zapis z kamer znajdujących się w sklepie. Poszukujemy dwóch młodych mężczyzn, nastolatków. Obaj ubrani byli w ciemne, długie kurtki z kapturami z obszyciem z futerka. Na nagraniu widać jak zatrzymują się przy stoisku z chipsami. Kiedy zostają sami w alejce, jeden z nich bierze do ręki opakowanie i wyjmuje z kieszeni najprawdopodobniej zapalniczkę. Po upływie kilku sekund na stoisku pojawia się płomień.

Poszukujemy do sprawy dwóch nastolatków, których zarejestrowały kamery monitoringu. Wszelkiej informacje można przekazywać dzwoniąc na numer 997 bądź bezpośrednio do dyżurnego III Komisariatu Policji 535- 58-00.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię