Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło dniu 21 września 2017 roku około godz. 3:25 w jednym z lokali w Warszawie przy ul. Nowy Świat. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzony stając pod lokalem z najpierw został uderzony pięścią w twarz przez szczupłego, ogolonego na łyso mężczyznę w wieku około 30 lat, ubranego w czarny t-shirt i czarne spodnie, a kiedy leżał na chodniku został dwukrotnie kopnięty w twarz przed drugiego napastnika w wieku około 30 – 35 lat, mającego krótkie ciemne włosy i widoczny zarost na twarzy, ubranego w jasny t-shirt z nadrukiem oraz jasne spodnie.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 14 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię