Kryminalni z Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości substancji odurzających. W ich mieszkaniach policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany i prawie 300 gramów amfetaminy. Za to przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek śledczych podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.

Bielańscy kryminalni w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej ustalili, że dwaj koledzy mogą posiadać w swoich mieszkaniach środki odurzające. Kilka dni temu funkcjonariusze podjęli obserwację mężczyzn. Działania te doprowadziły do ich zatrzymania. 38-latek podróżujący taksówką posiadał przy sobie dwie torby foliowe z zawartością suszu roślinnego. W mieszkaniu, z którego wcześniej wychodził policjanci zabezpieczyli dwie torby z białym proszkiem. W lokalu zajmowanym przez jego kolegę funkcjonariusze znaleźli torebkę z proszkiem koloru białego, wagę elektroniczną oraz ponad 3500 złotych.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany i prawie 300 gramów amfetaminy.

Dzięki współpracy z bielańską prokuraturą i zgromadzonemu materiałowi dowodowemu mężczyźni słyszeli zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię