Kryminalni zatrzymali 28-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o rozbój. Policjanci ustalili, że 14 czerwca br. na jednej z ulic w Tczewie napadł on na o rok młodszego mężczyznę, a następnie ukradł mu rower i telefon komórkowy. Zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnej celi. Następnego dnia zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty rozboju, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

W miniony wtorek (14 czerwca br.) policjanci z miejscowej komendy zostali powiadomieni o rozboju na 27-letnim mężczyźnie na jednej z tczewskich ulic. Kryminalni pracujący przy tej sprawie ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 28-letni mieszkaniec Tczewa. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, został on uderzony przez sprawcę, który potem ukradł mu rower i uciekł. Po chwili 28-latek wrócił do swojej ofiary, kilkukrotnie uderzył go w twarz i zabrał mu telefon komórkowy.

Stróże prawa pojechali do miejsca zamieszkania 28-latka i go zatrzymali. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został doprowadzony do tczewskiej prokuratury, gdzie został mu przedstawiony zarzut rozboju. Jeszcze tego samego dnia 28-latek trafił przed oblicze sądu, który zadecydował o jej trzymiesięcznym aresztowaniu. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię