Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 31 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym przebywał mężczyzna policjanci zabezpieczyli 850 gramów haszyszu, 325 gramów marihuany oraz przeszło 1000 tabletek ecstasy. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

W ostatni wtorek kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu znaczną ilość różnego rodzaju narkotyków. Funkcjonariusze obserwowali go przez pewien okres, a w dogodnym momencie podjęli czynności zmierzające do weryfikacji posiadanych podejrzeń.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli 850 gramów haszyszu, przeszło 1000 tabletek ecstasy oraz 325 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego, którym po przebadaniu testerem narkotyków okazała się być marihuana.

Zatrzymany, 31 – letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Mundurowi sprawdzają jakie było przeznaczenia narkotyków i czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię