Zarzuty posiadania zakazanych ustawą substancji usłyszał zatrzymany 30-latek. Policjanci z II koszalińskiego komisariatu w zajmowanych przez niego pomieszczeniach zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Wobec mężczyzny zastosowany został tymczasowy areszt.

Policjanci z II koszalińskiego komisariatu ustalili, że 30-letni mężczyzna w mieszkaniu, które zajmuje może posiadać narkotyki. Gdy funkcjonariusze przeszukiwali pomieszczenia, do których miał on dostęp, w jednym z nich ujawnili susz roślinny. Po zbadaniu i zważeniu potwierdziło się, że jest to marihuana w ilości 145 gramów.

Kryminalni w trakcie dalszych czynności zabezpieczyli jeszcze ponad 200 gramów amfetaminy. Posiadacz zakazanych ustawą substancji został zatrzymany w policyjnym areszcie, a należące do niego narkotyki zostały zabezpieczone.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za które zgodnie z ustawą grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Koszalinie został wobec niego zastosowany izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię