Policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z których można by było uzyskać w wyniku porcjowania ponad 500 handlowych działek. Ponadto policjanci ustalili, że para zajmowała się dystrybucją narkotyków. Teraz zatrzymanym grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letnią kobietę oraz 35-letniego mężczyznę, podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o ich udzielanie. Policjanci uzyskali informację, że para może posiadać w mieszkaniu środki odurzające oraz najprawdopodobniej nimi handluje. W wyniku prowadzonych w tej sprawie czynności, w mieszkaniu kobiety i mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Łącznie z ujawnionych narkotyków można by było uzyskać w wyniku porocjowania ponad 500 handlowych działek.

Środki odurzające ukryte były w lodówce oraz w pawlaczu. Ponadto policjanci ustalili, że para zajmowała się ich dystrybucją, a w mieszkaniu zabezpieczyli gotówkę, która najprawdopodobniej pochodzi z tego procederu. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają kolejnych klientów. 35-latek i 20-latka trafili do policyjnego aresztu.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz handel nimi grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Dolnośląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię