Wywiadowcy z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali na terenie Ołbina 27-latka, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2 tysiące porcji handlowych środków odurzających, a wśród nich znalazła się marihuana i amfetamina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Referatu Wywiadowczego Wydziału Prewencji i Patrolowego wrocławskiej komendy miejskiej na podstawie pracy własnej weszli w posiadanie informacji, a następnie namierzyli i zatrzymali 27-latka. W chwili podjęcia interwencji mężczyzna posiadał przy sobie kilka porcji handlowych marihuany, jednak w trakcie czynności w miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli ponad 2 tysiące kolejnych.

27-latek był w posiadaniu głównie marihuany i amfetaminy. Oprócz substancji zabronionych ujawnione zostały wagi elektroniczne, telefony komórkowe, pakiety nieużywanych woreczków strunowych, a także puste kapsułki i inne przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa. Wrocławianin usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości substancji prawnie zabronionych i grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię