Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego pilanina, który ukrywał ponad kilogram marihuany w swoim mieszkaniu. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich dystrybucję na terenie powiatu pilskiego.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu pilskiego może posiadać znaczne ilości narkotyków, a także zajmować się ich dystrybucją na pobliskim terenie. W poniedziałek, 21 lutego 2022 roku mundurowi przestąpili do przeszukania jego miejsca zamieszkania.

Podczas czynności policjanci zabezpieczyli liczne woreczki z suszem roślinnym, które były ukryte w mieszkaniu zatrzymanego. Późniejsze badania pozwoliły ustalić, że zabezpieczony susz to ponad kilogram marihuany. W ciągu kilku następnych dni zostały zatrzymane 2 kobiety, które były powiązane z tym przestępczym procederem.

Prowadzone postępowanie pozwoliło ostatecznie przedstawić mężczyźnie 5 zarzutów4 z nich dotyczyły udzielania narkotyków, które 28-latek sprzedawał innym osobom na terenie powiatu pilskiego. Ostatni zarzut dotyczył posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię