Skutecznością i profesjonalizmem kolejny raz wykazali się policjanci, dzięki którym kilkaset porcji narkotyków nie trafi na czarny rynek. Koszalińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej każdego dnia pracują nad eliminowaniem ze środowiska przestępczego „dilerów”. To kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę w łącznej ilości 4,5 kilograma.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji zabronionych. Po przebadaniu narkotestem i zważeniu okazało się że jest to kilkaset porcji marihuany i amfetaminy. Łącznie kryminalni ujawnili i zabezpieczyli 4,5 kilograma narkotyków.

Mężczyzna przechowywał narkotyki w pomieszczeniu, do których miał dostęp. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne substancje. 30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. 30-latek został doprowadzony przed oblicze sądu, który na wniosek Prokuratury Rejonowej w Koszalinie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię