Kryminalni z Bielan zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. 27-latek w mieszkaniu posiadał prawie 1 kilogram suszu roślinnego, dwaj pozostali koledzy przy sobie również posiadali marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty za udzielanie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wobec dwóch mężczyzn sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Każdy sygnał docierający do policji od obywateli, dotyczący działalności narkotykowej, miejsc w których przechowywane są i sprzedawane środki odurzające, jest dokładnie sprawdzany i weryfikowany. Tak było i tym razem. Kryminalni skontrolowali adres na warszawskiej Woli, co do którego mieli uzasadnione podejrzenia, że mogą tam znajdować się narkotyki. W mieszkaniu należącym do 27-latka funkcjonariusze ujawnili torebki z suszem roślinnym. Prawie 1 kilogram suszu ukryty był na łóżku pod kołdrą i w kanapie.

W tym czasie w mieszkaniu przebywało trzech mężczyzn. Mężczyźni posiadali również przy sobie środki odurzające. Narkotyki zabezpieczono, a trzech mężczyzn zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana, o wadze ponad 1 kilograma.

27-latek usłyszał zarzuty za udzielanie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających, 35-latek za posiadanie znacznej ilości narkotyków, a 41-latek za posiadanie marihuany. Wobec dwóch z mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu  na okres 3 miesięcy. Trzeci mężczyzna ma stawiać się na policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię