Zabezpieczona znaczna ilość narkotyków i zatrzymany w tej sprawie mężczyzna to kolejna realizacja kryminalnych z komisariatu Policji na Bemowie. Policjanci zabezpieczyli 1,5 kilograma marihuany i zatrzymali w tej sprawie mężczyznę w wieku 33-lat. Był on wcześniej notowany za handel narkotykami. Podejrzany usłyszał zarzut i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Kilka dni temu policjanci z bemowskiego wydziału kryminalnego zorganizowali działania związane z zatrzymaniem mężczyzny, który podejrzewany był o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Z ich operacyjnych ustaleń wynikało, że mężczyzna będący w ich zainteresowaniu posiada je w mieszkaniu.

Zaplanowali działania i przystąpili do realizacji. Podczas przeszukania mieszkania kryminalni w torbie podróżnej ujawnili narkotyki znacznej ilości. W szafie mężczyzna ukrył kokainę. Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną, telefony komórkowe oraz pieniądze na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Śledczy skrupulatnie przeprowadzili czynności procesowe. Badanie w laboratorium potwierdziło, że zabezpieczone środki to ponad 1,5 kilograma marihuany i kilka porcji kokainy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 75 tysięcy złotych. Mężczyzna był wcześniej notowany za handel narkotykami. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i wolskiej prokuratury prowadzącej śledztwo w sprawie, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 33-latka na trzy miesiące. Teraz może grozić mu kara nawet do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię