Działania kryminalnych z Kołobrzegu pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny, który w miejscu zamieszkania posiadał znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku podjętych działań, ustalili, że 33-letni mężczyzna może być w posiadaniu większej ilości narkotyków.

Do zatrzymania mężczyzny doszło przed jego miejscem zamieszkania. Podejrzany miał przy sobie środki odurzające. Gdy funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 33-latka, znaleźli susz rośliny ukryty w szafie, lodówce, szufladach, a nawet w maśle. Wstępna waga suszu roślinnego to ponad 500 gramów marihuany. Narkotyki podzielone były na porcje. Funkcjonariusze zabezpieczyli również sporą ilość suszu do dalszego badania.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Kołobrzegu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: Zachodniopomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię