Ilustracja

W niedzielę wieczorem na terenie Kraśnika doszło do rodzinnej tragedii. 45- letni syn zaatakował swoją 66-letnią matkę, powodując u niej ciężkie obrażenia. Został zatrzymany przez interweniujących policjantów. W tej sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo w związku z uzasadnionym podejrzeniem usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W niedzielę około godziny 19:00 dyżurny kraśnickiej komendy, na skutek powiadomienia z Centrum Powiadamiania Ratunkowego pilnie skierował patrol do jednego z mieszkań na terenie Kraśnika. Z uzyskanych informacji wynikało, że syn mógł poważnie zaatakować swoją matkę.

Kobieta posiadała ciężkie obrażenia w obrębie oczu. Policjanci natychmiast udzielili pomocy 66-latce i wezwali karetkę pogotowia. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że obrażenia spowodował jej 45-letni syn, który razem z nią mieszkał. Został on zatrzymany. Kobietę natomiast przetransportowano do szpitala w poważnym stanie. Mężczyzna był trzeźwy. Ostatecznie 45 latek trafił do szpitala neuropsychiatrycznego. Śledztwo prowadzi kraśnicka prokuratura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię