W poniedziałkowy wieczór malborscy policjanci ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Kamionka. 40-letni mężczyzna kierujący mini zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym ciężarowym mercedesem z naczepą. W wyniku tego zdarzenia kierowca mini poniósł śmierć na miejscu. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek kilka minut po godzinie 18.00 dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Kamionka doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce, przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący mini 40-letni mieszkaniec Malborka, jadąc w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem z naczepą. W wyniku zderzenia 40-latek poniósł śmierć na miejscu. Badanie stanu trzeźwości 32-letniego kierowcy ciężarówki wykazało, że był trzeźwy.

Mundurowi ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, przesłuchali świadków, technik kryminalistyki sporządzili dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana i policjanci kierowali ruchem, wskazując kierowcom objazdy.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało przewiezione na sekcję zwłok. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazdy na policyjnym parkingu. Teraz śledczy na podstawie zebranych śladów szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię