Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym oplem, na łuku drogi zderzył się z jadącą z przeciwka toyotą. W wyniku wypadku 23-letni kierowca opla zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22:20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i  zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z samochodem marki Toyota.

Oplem kierował 23-letni mieszkaniec gm. Łomazy. Aby wydobyć  go z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Drugim samochodem kierował 41-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna był trzeźwy.

W wyniku wypadku, 23-letni kierowca opla zmarł na miejscu zdarzenia. Kierowca i pasażer toyoty z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię