Policjanci pracowali na miejscu wypadku do jakiego doszło wczoraj w lesie, w miejscowości Średnie Wielkie. Podczas wyjeżdżania pod górę ciągnik rolniczy stracił przyczepność i osunął się z około 50 metrowej skarpy. Wewnątrz znajdowały się trzy osoby. Ranni zostali przewiezieni do szpitali. Ich obrażenia są poważne, ale nie zagrażają życiu.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 12 lipca około godz. 17.30, w miejscowości Średnie Wielkie. Policjanci ustalili, że w kabinie ciągnika rolniczego marki MTZ przebywało trzy osoby. W momencie kiedy pojazd wyjeżdżał pod górę najprawdopodobniej stracił przyczepność, zsunął się ze skarpy i zatrzymał na drzewach około 50 metrów niżej. Ranna została 24-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 24 i 34 lata. Wszyscy trafili do szpitali w Sanoku, Lesku i Krośnie. Ich obrażenia są poważne, ale nie zagrażają życiu.

Policjanci ustalają przyczyny oraz dokładne okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciągnikiem kierowała kobieta. Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. 34-latek miał w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu, pozostali byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, wykonali oględziny oraz ustalili świadków zdarzenia. Prowadzone postępowanie wyjaśni, co było przyczyną wypadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię