Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pasażerów pociągu relacji Warszawa-Wschodnia-Łowicz poprzez rozpylenie w dniu 25 maja br. nieznanej substancji. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2.

Policjanci z warszawskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pasażerów pociągu relacji Warszawa-Wschodnia-Łowicz poprzez rozpylenie w dniu 25 maja br. nieznanej substancji. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer monitoringu z wizerunkiem dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 725 49 97, 47 724 38 60. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-206/22.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię