archiwum

Dzisiaj gdyńscy policjanci dostali zgłoszenie o zgonie mężczyzny w jednym ze sklepów osiedlowych. Okazało się, że 63-latek od 22 listopada przebywał w izolacji domowej związku z potwierdzonym zakażeniem COVID-19. Po raz kolejny apelujemy o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.

Dzisiaj około 07.00 dyżurny Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach otrzymał zgłoszenie o zgonie mężczyzny w jednym ze sklepów. Dyżurny na miejsce natychmiast skierował policjantów, gdzie ratownicy medyczni stwierdzili zgon 63-letniego mieszkańca Gdyni. Funkcjonariusze ustalili, że 63-mężczyzna będąc w jednym z osiedlowych sklepów nagle zasłabł i przewrócił się na podłogę. Ponadto mundurowi ustalili, że 63–latek od 22 listopada br. przebywał w izolacji domowej w związku z potwierdzonym zakażeniem covid-19.
Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Poinformowano Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdyni, oraz przekazano dane osób, które miały bezpośredni kontakt ze zmarłym. Sklep został zamknięty na czas dezynfekcji pomieszczeń.

Policjanci po raz kolejny apelują o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. Jednocześnie informujemy, że funkcjonariusze będą legitymować osoby w przestrzeni publicznej i sprawdzać czy nie powinny w tym czasie przebywać na kwarantannie bądź w izolacji domowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię