Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 12 września 2020 roku w okolicy Dworca Zachodniego. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej na Warszawskiej Ochocie.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 12 września 2020 roku w okolicy Dworca Zachodniego przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Około godziny 17:00 nieznany dotąd mężczyzna na przystanku autobusowym kopnął zgłaszającego po czym uciekł. Tego samego dnia około godziny 17:30 do schodzącego po schodach do przejścia podziemnego mężczyzny podszedł ten sam sprawca i bez powodu uderzył dwa razy pięścią w twarz. Po zdarzeniu uciekł w kierunku Ronda Zesłańców Syberyjskich.

Sprawcą był młody mężczyzna w wieku około 20-25 lat. Wzrost około 185 cm, włosy krótkie ciemne. Na palcach prawej ręki posiadał tatuaż z napisem ACAB.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-50 lub 47 723-93-51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię