archiwum

Policjanci z Żoliborza zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy zniszczyli wynajmowane mieszkanie. 25-latka i 24-latek spowodowali straty sięgające 8000 złotych. W nowym mieszkaniu, w którym kobieta mieszkała policjanci ujawnili narkotyki należące do jej partnera. Mężczyzna również został zatrzymany i odpowie za posiadanie środków odurzających.

Żoliborscy funkcjonariusze zostali poinformowani, że kobieta wynajmująca mieszkanie przy ulicy German, zniszczyła je i nie chce pokryć kosztów naprawy. Właściciel wycenił straty na kwotę 8000 złotych.

Policjanci bardzo szybko ustali, gdzie obecnie przebywa 25-latka. Kilka dni temu udali się do nowego miejsca jej zamieszkania. Kobieta nie chciała otworzyć drzwi i jak się później okazało miała ku temu powody. Dopiero gdy na miejsce została wezwana straż pożarna, kobieta zdecydowała się na otworzenie drzwi. W lokalu przebywał również jej partner, który posiadał amfetaminę, mefedron i ecstasy.

25-latka i 24-latek zostali zatrzymani, a narkotyki zostały zabezpieczone. Kobieta usłyszała zarzuty za uszkodzenie mienia, a jej parter dodatkowo jeszcze za posiadanie środków odurzających. Teraz obojgu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię