Suwalscy policjanci zatrzymali 18-latka i jego o rok młodszą koleżankę, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana. Dodatkowo okazało się, że 17-latka od kilku miesięcy poszukiwana jest przez Sąd Rejonowy w Suwałkach. Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę, około 11, uwagę policjantów patrolujących ulicę Kościuszki w Suwałkach, zwróciła dziewczyna i chłopak, którzy stali przy motorowerze. Na widok mundurowych młodzi ludzie zaczęli się nerwowo oglądać, chowali coś po kieszeniach. Już po chwili okazało się, co było przyczyną takiego zachowania. Policjanci ujawnili przy nich torebki foliowe z zawartością białego proszku i suszu roślinnego.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje, to łącznie niemal 18 gramów amfetaminy i prawie 10 gramów marihuany. Dodatkowo okazało się, że 17-latka od kilku miesięcy poszukiwana jest przez Sąd Rejonowy w Suwałkach w związku z ucieczkami z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty.  Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię