Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielanie odpowie 24-latek z gminy Kodeń. W miejscu jego zamieszkania wiszniccy kryminalni ujawnili marihuanę, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 3 600 porcji dealerskich tych narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Wobec mężczyzny zastosowany został dozór Policji.

Przed weekendem kryminalni z wisznickiego komisariatu uzyskali informację, z której wynikało, że 24-letni mieszkaniec gmin Kodeń w miejscu swojego zamieszkania może posiadać znaczną ilość narkotyków. Gdy funkcjonariusze weszli do wytypowanego domu potwierdzili tą informację.

W trakcie prowadzonych czynności ujawnili susz roślinny zapakowany w worki foliowe. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 3 600 porcji dealerskich tego narkotyku. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 24-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili również, że mężczyzna podejrzany jest również o udzielanie tego narkotyku.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 24-latka zastosowany został środek zapobiegawczy dozór Policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię