Nietypowa kolizja w Ornecie (woj. Warmińsko-Mazurskie). Kierująca volkswagenem passatem 61-latka chciała przetrzeć zaparowaną szybę, ale straciła panowanie nad pojazdem w efekcie czego najechała na zaparkowany pojazd i dachowała.

Policjanci z lidzbarskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ornecie, wczoraj (02.01.18) po godzinie 18:00. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, kierująca  passatem straciła panowanie nad pojazdem po tym, jak zaczęła wycierać zaparowaną szybę czołową samochodu. 61-latka tracąc z pola widzenia drogę, straciła też kontrolę nad autem, najechała na zaparkowaną prawidłowo hondę i wywróciła pojazd na dach. Uszkodzeniu uległa też zaparkowana w pobliżu zdarzenia osobowa skoda.

Samochodem podróżowała także 28-latka. Na szczęście obie kobiety nie doznały żadnych obrażeń. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że 61-latka była trzeźwa. Funkcjonariusze zatrzymali kierującej prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu. W chwili obecnej trwa ustalanie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię