Funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli przed kilkoma dniami na terenie jednej z posesji w gminie Latowicz, ponad 2200 podrobionych zegarków znanych marek oraz niemal 140 bransolet z podrobionym znakiem towarowym. Akcja policjantów była efektem żmudnej i drobiazgowej analizy informacji operacyjnych i posiadanej w tej sprawie wiedzy. Obecny w domu mężczyzna odpowie za dokonywanie obrotu towarami z podrobionym znakiem towarowym.

Kilka dni temu na terenie jednej z posesji w gminie Latowicz, policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją, realizowali prowadzone od dłuższego czasu operacyjne ustalenia w sprawie mężczyzny, który może wprowadzać na rynek podrobione znakiem firmowym towary.

Podczas przeszukania domu, policjanci znaleźli w jednym z pomieszczeń kilkanaście kartonów z zawartością ponad 2200 zegarków i niemal 140 bransolet. Były to zegarki i bransolety z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Wstępna wycena wysokości strat, jakie mogły ponieść firmy przekracza 3 mln. złotych. Mężczyzna, odpowie teraz za dokonywanie obrotu podrobionymi przedmiotami, może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię