Jak to jest znajdować się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie? Tak właśnie możemy powiedzieć o naszych policjantach z adaptacji zawodowej z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, którzy w trakcie służby zauważyli 35-latka chcącego skoczyć z mostu do rzeki

W środę (03.08.2022) w trakcie służby w ramach adaptacji zawodowej w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, pełniąc służbę w patrolu pieszym, policjanci zauważyli na ul. Niepodległości dziwnie zachowującego się mężczyznę. Stał on za barierką zabezpieczającą most, bez butów i spodni, które leżały tuż obok. Policjanci natychmiast zareagowali przeprowadzając go w bezpieczne miejsce oraz udzielili pierwszej pomocy medycznej.

Okazało się, że 35-latek chciał skoczyć z mostu, jak tłumaczył z powodu „zawodu miłosnego”. Na miejscu pojawił się również zastęp OSP Olsztyn-Gutkowo, który przejeżdżając widział całe zdarzenie i natychmiast przystąpił do udzielenia wsparcia dla patrolu policji oraz udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy mężczyźnie. Na miejsce przyjechała również załoga karetki pogotowia. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu i po konsultacji z lekarzem został przewieziony do ambulatorium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię