Wczoraj dyżurny komendy w Zamościu otrzymał informację, że na jednej z dróg gruntowych w gminie Sułów doszło do zdarzenia drogowego. Jadący ciągnikiem rolniczym chcąc ominąć leżący na poboczu rower, nie zauważył leżącego obok mężczyzny i przejechał po jego nogach. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala. Niestety w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu kilka godzin po zdarzeniu. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy.

Wczoraj po godzinie 13:00 dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że w miejscowości Deszkowice Kolonia na jednej z gruntowych dróg gminnych kierujący ciągnikiem rolniczym 64-letni mieszkaniec gminy Nielisz przejechał po nogach leżącego na poboczu mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący ciągnikiem jadąc drogą gruntową z belką sprasowanej słomy umieszczoną na ładowaczu czołowym zauważył leżący na poboczu rower. Skupiając się na ominięciu roweru, nie zauważył leżącego na poboczu drogi mężczyzny i przejechał po jego nogach. Natychmiast po tym zdarzeniu zadzwonił na numer alarmowy wzywając pomoc.

Poszkodowany mężczyzna 62-letni mieszkaniec gminy Sułów uskarżał się na silny ból nóg i bioder. Od poszkodowanego czuć było alkohol. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej i przewiozła go do szpitala. Niestety kilka godzin po zdarzeniu w wyniku doznanych obrażeń poszkodowany zmarł w szpitalu. Mundurowi zbadali również trzeźwość kierowcy ciągnika – był trzeźwy.

Policjanci wykonują czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię