Policjanci z Krzyżanowic zatrzymał 34-letniego obywatela Czech, który posiadał przy sobie narkotyki. Podejrzanemu za przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

W nocy z 28 na 29 kwietnia br. około godziny 00.10 mundurowi z krzyżanowickiego komisariatu podczas służby w Krzanowicach na Rynku napotkali zaparkowany samochód osobowy. Ze względu na późną porę policjanci postanowili sprawdzić osobę w pojeździe i pojazd pod kątem legalności. W środku samochodu znajdował się 34-letno obywatel Czech. Mężczyzna podczas rozmowy wykazywał, symptomy zdenerwowania co mogło wskazywać, iż posiada przy sobie narkotyki. I tym razem policyjna intuicja stróży, prawa nie zawiodła, gdyż w środku osobówki policjanci ujawnili prawie 3 działki dilerskie marihuany.

W trakcie czynności 34-latek zaczął być agresywny. Krzycząc, ściągnął sobie na pomoc 27-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który groził policjantom oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Obaj panowie zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Od śledczych obywatel Czech usłyszał, zarzut nielegalnego obrotu prekursorami, za co grozi mu nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Natomiast 27-latek usłyszał dwa zarzuty tj. naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz wywierania wpływu przemocą i groźbą na czynności policjantów, za co grozi mu 3-letni pobyt w więzieniu.

1 KOMENTARZ

  1. (…) szef kartelu wam wpadł ,prawie 3 działki dilerskiej miał to chyba z 1.5 grama 🤣🤣Pablo Escobar z Czech 😱żałośni jesteście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię