Zarzut kradzieży w warunkach recydywy usłyszał 43 latek z Puław, który w markecie w Puławach ukradł telewizor. Próbował uciec, odjeżdżając rowerem. Mężczyznę zauważyli pracownicy ochrony, gdy z wielkim pudłem minął bramki i wyszedł niepostrzeżenie ze sklepu. Za swój czyn puławianin odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj, w jednym z marketów w Puławach. Pracownicy ochrony zauważyli mężczyznę, który minąwszy bramki bezpieczeństwa wyszedł ze sklepu z telewizorem w wielkim pudle. Natychmiast ruszyli za nim. Mężczyzna szybko wsiadł na rower, który miał przygotowany na zewnątrz i próbował odjechać. Został ujęty przez pracowników. Okazało się, że w pudle był telewizor za blisko tysiąc złotych, a dodatkowo z kieszeni wypadły mężczyźnie kombinerki, również zabrane ze sklepu.

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim być 43 latek z Puław, dobrze znany puławskim mundurowym. Mężczyzna usłyszał już zarzut i został przesłuchany. Ze względu na podobne przestępstwa, których dokonał w przeszłości, będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Źródło: lubelska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię