Nawet 10 lat za kratkami może spędzić 34-latek, zatrzymany w piątek przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Chęcinach. Kielczanin jest podejrzany o groźby, próbę wyłudzenia 8000 złotych oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Decyzją kieleckiego sądu został w sobotę tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W ostatni wtorek mundurowi z chęcińskiego komisariatu dowiedzieli się o próbie wyłudzenia i groźbach, na szkodę 38-letniego mieszkańca gminy. Z pokrzywdzonym skontaktował się mężczyzna, który w zamian za niepublikowanie w Internecie materiałów wideo z wizerunkiem zgłaszającego, zażądał 8000 złotych. Szczątkowe informacje wystarczyły kryminalnym, by w ostatni piątek, w centrum Kielc został zatrzymany 34-latek. Mężczyzna miał już w przeszłości liczne kłopoty z prawem. Ale jak się okazało, jego zachowanie względem 38-latka nie było jedynym przestępstwem, którego się dopuścił w ostatnim czasie.

W trakcie przeszukania mieszkania podejrzanego stróże prawa natrafili na spore ilości narkotyków. Do laboratorium trafiło ostatecznie 79 gramów proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina i 10 gramów suszu marihuany. 34-latek już usłyszał zarzuty i decyzją kieleckiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię