Lubelska policja rozbiła grupę przestępczą, która czerpała zyski z prostytucji. Kryminalni z „wojewódzkiej” przy wsparciu policyjnych kontrterrorystów zatrzymali 52-letnią kobietę oraz jej dwóch wspólników w wieku 51 i 34 lat. Do zatrzymania doszło w domu, w którym świadczone były usługi seksualne. 52-latka odpowie za założenie i kierowanie grupą przestępczą. Wczoraj wszyscy zostali tymczasowo aresztowani. W działaniach brali także udział kryminalni z puławskiej komendy Policji.

Policjanci weszli do domu, w którym kobiety świadczyły usługi seksualne (pow. puławski). Podczas przeszukania zabezpieczono m.in. telefony komórkowe i laptopy. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli także ponad 12 tys.zł oraz dwa pojazdy i motocykl o łącznej wartości 78 tys. zł. Ponadto w czasie przeszukań posesji ujawniono broń gazową typu Glock a także części broni gładkolufowej i 85 szt. amunicji.

Wczoraj zatrzymane osoby zostały doprowadzone do Prokuratury Regionalnej w Lublinie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Zarzuty wobec mężczyzn dotyczą udziału w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw polegających na czerpaniu korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inne osoby.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię