Źródło: metro.co.uk

Zwierzę nagle rzuciło się na swojego właściciela. Zacisnęło zęby na jego gardle. Nie dało się go odciągnąć. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych ran.

Mrożące krew w żyłach zdarzenie miało miejsce w Wielkiej Brytanii. Tamtejsze media szeroko je opisują. Zagryziony mężczyzna występował w dokumencie BBC „Drugs Map Britain” na temat narkotyków na wyspach. Do ataku doszło chwilę po zakończeniu zdjęć. Mario Perivoitos doznał ataku epilepsji. Wcześniej zażywał narkotyki. Gdy padł na łóżko, rzucił się na niego jego własny Bulterier. Zwierzę zacisnęło szczęki na szyi i trzymało w śmiertelnym uścisku. Członkowie ekipy telewizyjnej próbowali go odciągnąć, ale nie byli w stanie.

W moczu zwierzęcia wykryto kokainę i morfinę. Prawdopodobnie ukradkiem pożarło narkotyki.

Zdaniem weterynarzy i policji spowodowało to anomalie w psychice psa, który nieprawidłowo zareagował na bodźce i rzucił się na właściciela. U psa stwierdzono ośmiokrotne przekroczenie limitów substancji obowiązujących kierowców w Wielkiej Brytanii.

Pogryziony mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł. Pies został zabrany przez policję. Prawdopodobnie zostanie uśpiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię