W ręce będzińskich stróżów prawa wpadł 29-letni mieszkaniec miasta, który dotkliwie pobił własną babcię. Oprawca skatował 70-letnią kobietę bezpośrednio pod okiem kamery na klatce schodowej bloku mieszkalnego w będzińskiej dzielnicy Warpie. Domowy oprawca decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem, ma też zakaz zbliżania się do swojej babci.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem w jednym z bloków mieszkalnych w będzińskiej dzielnicy Warpie. 29-letni mieszkaniec miasta zaatkował swoją 70-letnią babcię na klatce schodowej. Prawdopodobnie przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt w jaki wdał się w sobotni wieczór jej wnuczek z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją wracając do mieszkania. Dotkliwie pobita kobieta dzięki reakcji sąsiadów trafiła pod opiekę lekarza.

Oprawca nie spodziewał się, że cały przebieg zdarzenia bacznie obserowowany jest przez zainsatlowaną na klatce schodowej kamerę. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut za który grozi mu kara 5 lat więzienia. Decyzją prokurator objęty został policyjnym dozorem. Będzie też musiał wyprowadzić się z mieszkania babci, w związku z zakazem zbliżania się do niej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię