Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków. Agresywni mężczyźni zażądali od niego wydania telefonu komórkowego i pieniędzy grożąc mu pobiciem.

8 sierpnia 2017 roku funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy pobili mężczyznę w parku Staromiejskim w Łodzi. Dodatkowo napastnicy mieli zabrać pokrzywdzonemu należący do niego telefon komórkowy.

Policjanci podjęli interwencję i zatrzymali uciekających napastników w pobliżu ul. Kilińskiego. Męczyźni stawiali opór i nie chcieli podporządkować się poleceniom wydawanym przez stróżów prawa. Agresywni mężczyźni szybko zostali obezwładnieni. Pokrzywdzony rozpoznał ich  jako sprawców rozboju. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli notowani w przeszłości za podobne przestępstwa. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi, mieli powyżej 1 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze dziś usłyszeli oni zarzuty m.in. popełnienia rozboju, co zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: łódzka policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię