Zawierciańscy policjanci szukają sprawcy naruszenia nietykalności cielesnej młodego mężczyzny. 17-latek wracając do domu, został uderzony przez nieznaną mu osobę. Wizerunek napastnika został uchwycony przez kamery monitoringu. Osoby mogący pomóc w ustaleniu sprawcy proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami tel. 47 85 352 80, z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55 lub tel. alarmowy 112.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czerwcu br. około godziny 22:30. 17-latek wracając do domu ulicą 11-go Listopada w Zawierciu, w rejonie jednego ze sklepów, został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Idący z kobietą agresor, uderzył pokrzywdzonego, wskutek czego mężczyzna upadł na ziemię. Sprawcę uchwyciły kamery monitoringu. Jest to młody mężczyzna, o krótkich ciemnych włosach, z charakterystycznymi tatuażami na wewnętrznej części przedramion. Napastnik posiada także tatuaż na prawym ramieniu i nad prawą łopatką. Nad lewą łopatką ma charakterystyczne znamię. Mężczyzna ubrany był w czarne spodenki do kolan z jasnymi lampasami, a także w czarne sportowe buty.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego tel. 47 85 352 80, 47 85 353 39, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię