Wczoraj po godz. 23.00 na 22. km Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na jezdni w kierunku Warszawy doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierujący osobowym BMW uderzył w pojazd techniczny służb drogowych. Niestety, w wyniku zderzenia śmierć poniósł kierujący osobówką.

Niestety, ale tylko do wczoraj na polskich drogach od początku wakacji zginęło już ponad 80 osób. Osób, które wyruszając w trasę miały nadzieję dotrzeć do celu bez problemów. Nigdy jednak tam nie dojechały… Do tragicznego zdarzenia doszło także we Wrocławiu, wczoraj w godzinach nocnych. Śmierć poniósł 39-latek podróżujący osobowym BMW.

Do wypadku doszło na 22. km Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na jezdni w kierunku Warszawy. Z ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki BMW poruszając się lewym pasem jezdni uderzył w pojazd techniczny służb drogowych, którego pracownicy dokonywali czyszczenia nawierzchni. Niestety, siła uderzenia była tak duża, że kierujący autem osobowym poniósł śmierć na miejscu. Poszkodowany został także kierujący pojazdem technicznym i został przetransportowany do jednego z wrocławskich szpitali.

Policjanci pod nadzorem prokuratura przez prawie całą noc pracowali na miejscu, aby ustalić wszystkie szczegóły tego wypadku. Technicy kryminalistyki i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczali materiały dowodowe, które pomogą odtworzyć przebieg tego zdarzenia. Mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego nie tylko ustalali jak doszło do wypadku, ale również kierowali podróżujących na objazdy, aby upłynnić ruch na tej popularnej trasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię