Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło na zamojskiej starówce. Na Rynku Solnym samochód marki BMW potrącił pieszych, a następnie uderzył w betonowe ławki, powodując ich uszkodzenie. Po zdarzeniu pojazd odjechał z miejsca. W związku z tą sprawą zatrzymano trzech mieszkańców Zamościa w wieku od 20 do 37-lat, którzy podróżowali bmw. Pod zarzutem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia innych osób oraz uszkodzenia mienia trafili do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 1:00. Operator miejskiego monitoringu zaobserwował jak na Rynku Solnym zamojskiej starówki samochód potrącił pieszych, a następnie uderzył w betonowe ławki powodując ich uszkodzenie. Tuż po zdarzeniu pojazd odjechał z miejsca. Z miejsca odeszli też piesi. Poinformowani o zajściu policjanci na miejscu ujawnili zagraniczną tablicę rejestracyjną pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Na podstawie nagrań z monitoringu ustalono osoby podróżujące w bmw. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Zamościa w wieku od 20 do 37 lat. Wczoraj pod zarzutem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia innych osób jak również uszkodzenia mienia trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną przesłuchani.

Pracujący nad sprawą policjanci zwracają się do osób, które były uczestnikami zdarzenia, jak również świadków o kontakt z policją. Telefon do dyżurnego zamojskiej policji (84) 677-14-17 lub 997.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię