Jedna osoba nie żyje a trzy zostały ranne – to bilans wczorajszego wypadku, który miał miejsce w Przytocznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Uderzył w jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy z podczepionym zbiornikiem. W wyniku uderzenia zginał 26-letni pasażer BMW. Pasażerka była wycinana z wraku przez strażaków przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.40 w miejscowości Przytoczno na drodze krajowej numer 48. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy z podczepionym zbiorkiem do przewozu płynnych ładunków.

W wyniku uderzenia zginał 26-letni pasażer BMW. Pasażerka była wycinana z wraku przez strażaków przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię