Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu marki BMW, który jazdę zakończył w ogrodzeniu posesji. Do zdarzenia tego doszło na terenie gminy Kamień. Jak się okazało objęty był też kwarantanną, której nie przestrzegał. Usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. W sprawie kolizji drogowej i naruszeniom warunków kwarantanny skierowany zostanie przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend nocą na terenie gminy Kamień. Dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że samochód osobowy wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali znajdującego się w samochodzie marki BMW 28-letniego mieszkańca gminy Dorohusk. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało mężczyzna objęty był też kwarantanną domową, której warunków nie przestrzegał.

Usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 i zakaz prowadzenia pojazdów. W sprawie spowodowania kolizji drogowej i naruszenia przepisów kwarantanny skierowany zostanie przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię