Do nietypowego zdarzenia doszło w Białej Podlaskiej. Kierujący BMW 23 latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie komisu samochodowego. Uszkodzonych zostało jedenaście zaparkowanych tam aut. Z uwagi na podejrzenie kierowania autem w stanie nietrzeźwości, od 23-latka pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali również jego prawo jazdy. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 4:00 nad ranem. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, na ul. Zamkowej w Białej Podlaskiej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po tym auto uszkodziło znaki drogowe oraz ogrodzenie komisu samochodowego. W wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało również 11 zaparkowanych na terenie komisu aut. Samochodem kierował 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna przewieziony został do szpitala.

Z uwagi na podejrzenie kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości od 23-latka pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali również prawo jazdy mężczyzny. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Lubelska Policja

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe jakie marki „poleciały”, czy nie takie na części których nie ma zamienników i ubezpieczalnia wypłaca z „grubej rury”(Mazdę już widać..) a BMW pewnie miało ubezpieczenie w PZU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię